Anna Świerczyńska

Anna Świerczyńska

Kompetencje miękkie, Szkolenia w języku angielskim

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Filologicznym oraz brytyjskiego Uniwersytetu Lancaster.

Magister języka angielskiego i zastosowań komputerowych (Master of Arts in Computer-Based English Language Studies).

Tytuł licencjata w zakresie Filologii Angielskiej zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim w 2004 roku.

Absolwentka studiów podyplomowych Public Relations na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz Szkoły Trenerów Hardtrainer.

W 2012 roku nabyła specjalistyczne umiejętności w zakresie postępowania mediacyjnego w sprawach nieletnich uzyskując Certyfikat Mediatora Dolnośląskiego Centrum Rozwoju Lokalnego we Wrocławiu.

Prowadzi efektywne szkolenia w języku angielskim. Doskonali swój warsztat pracy metodycznej w szkołach państwowych i prywatnych. Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w inspirowaniu słuchaczy do zgłębiania wiedzy o języku z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb grupy.

Z zamiłowania podróżniczka, wolontariusz i żeglarz. Posiada patent Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Uprawnienia Short Range Certificate Royal Yachting Association. Od ponad piętnastu lat czynnie angażuje się w bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących. W pracy jak i w życiu ceni sobie uczciwość oraz rzetelność. Pasjonatka swojej pracy i miłośniczka języka angielskiego. Budowanie relacji międzyludzkich podczas skutecznych i dynamicznych szkoleń są jej atrybutem w pracy zawodowej.

Anna Świerczyńska certyfikat 1
Anna Świerczyńska certyfikat 2