Kurs wychowawcy i kierownika wypoczynku

Kurs wychowawcy wypoczynku oraz kurs kierownika wypoczynku przygotowują do pełnienia funkcji  wychowawcy lub kierownika w ramach wypoczynku dzieci i młodzieży – podczas kolonii, obozów, biwaków i innych form wyjazdów oraz spędzania czasu wolnego w mieście (jak np. półkolonie).
Nasze kursy realizowane są w formule blended learning – część teoretyczna w formie e-learningu oraz część praktyczna w formie jednodniowego warsztatu. Oba zakończone są egzaminem.
Czas realizacji części teoretycznej nie jest narzucony ani ograniczony, a uczestnicy mają dostęp do platformy 24h/dobę, do 30 dni po ukończeniu części praktycznej.


Kurs posiada zgodę Kuratorium Oświaty – każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Jak zapisać się na kurs?

  1. Wejdź na stronę platformy e-learningowej darschon.moodle.org.pl
  2. Załóż konto wypełniając wszystkie wymagane pola
  3. Zapisz się na wybrany kurs klikając w ikonę koszyka i przycisk „realizuj zamówienie”
  4. Zapoznaj się i zaakceptuj regulamin
  5. Kliknij przycisk „Zapłać z PayU” i zapłać za kurs uiszczając opłatę zgodnie ze wskazówkami systemu
  6. Prześlij kwestionariusz wyboru terminu i miejsca realizacji części praktycznej dostępny w pierwszym module kursu
  7. Po przesłaniu kwestionariusza aktywowany zostanie dostęp do materiałów teoretycznych
  8. Na adres mailowy otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące godziny i adresu realizacji części praktycznej; jeśli wybrana została opcja indywidualnego terminu, należy ustalić szczegóły poprzez kontakt z biurem.

Szczegółowy cennik i oferty specjalne:

Ceny kursów:

Kurs wychowawcy wypoczynku: 189 zł
Kurs kierownika wypoczynku: 189 zł
Kurs łączony wychowawcy i kierownika wypoczynku + gratis : 199 zł

Cena obejmuje dostęp do platformy (materiały teoretyczne) oraz realizację części praktycznej i egzamin w jednym z miejsc i terminów wyznaczonych przez organizatora.
Płatność za kurs następuje w całości poprzez system PayU, bądź, w uzasadnionych przypadkach, przelewem tradycyjnym poza systemem.

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane – możliwość ustalenia dodatkowego terminu, dojeżdżamy do klienta / wybranej miejscowości, przewidujemy także specjalne oferty i zniżki.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu realizacji części praktycznej oraz podejścia do egzaminu we Wrocławiu – w tym celu zapraszamy do kontaktu z biurem.


Przed wykupieniem kursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
biuro.darschon@gmail.com
tel. 530 930 403 | od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca, terminu bądź odwołania zajęć.