Marcin Supranowicz

Marcin Sypranowicz

Biznes

 Absolwent Studiów Menedżerskich MBA i Pedagogiki Opiekuńczo-wychowawczej Uniwersytetu w Białymstoku. Studiował również psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim w programie MOST.

Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania Pearson-Edexcel. Ukończył Szkołę Trenerów Fundraisingu zgodną ze standardami European Fundraising Association. Uzyskał certyfikat Green Belt, IFSS Institute for Six Sigma. Obecnie jest w procesie certyfikacji coacha ICF.

W latach 2006-2012 pracował jako Specjalista ds. Optymalizacji Procesów w Qubus Hotel Management wspierając otwarcie pięciu nowych hoteli od pomysłu do w pełni funkcjonującego hotelu (QH Kraków, QH Kielce, QH Łodź, QH Gdańsk i QH Bielsko-Biała), budował od podstaw i wdrażał standardy jakościowe w sieci, strategię rozwoju zasobów ludzkich, systemy wspierające zarządzanie jakością z wykorzystaniem środowiska MS SharePoint, prowadził projekty optymalizacyjne w hotelach oraz centrali w obszarach: działów operacyjnych, HR, jakości, sprzedaży i marketingu, księgowości, dziale wsparcia technicznego. Autor standardów kwalifikacji zawodowych branży hotelarskiej opracowywanych dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Obsługi Klienta. Prelegent konferencji OK-Poland 2012 (wyróżnienie za najciekawszą prezentację), ISO Katowice i Wrocław 2008. Wykładowca WSB Wrocław i Opole oraz gościnnie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Wdraża autorskie narzędzia w obszarach rozwiązywania problemów, obsługi klienta, prezentowaniu i innych. Z racji doświadczenia zawodowego specjalizuje się w zakresie szeroko pojętego zarządzania.

Wspiera organizacje społeczne pomagając rozwijać ideę trzeciego sektora gospodarki współpracując z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, angażując się w charytatywne projekty. W 2016 roku spędził 5 tygodni czynnie wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem projekty realizowane na terenie Afryki równikowej w Kenii i Tanzanii.

Prywatnie uprawia ogródek działkowy, podróżuje z plecakiem, rowerem i maxi-skuterem, gra w cymbergaja grzebieniowego, na cajonie i gitarze basowej.

Opinie o trenerze:

Znakomity szkoleniowiec. Kursy przez niego prowadzone przyciągają uwagę ich uczestników od samego początku do końca. Duże doświadczenie sprawia, ze potrafi szybko zaproponować ciekawe rozwiązania trudnych sytuacji dotyczących zarządzania, czy tez relacji społecznych. Polecam wszystkim, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności kierowania dużymi zespołami ludzkimi.
Wojciech Podgórski, klient
wystawiono 14 czerwca 2015

Miałem przyjemność zobaczyć Marcina „w akcji” podczas dwóch jego wystąpień: „Zarządzanie zmianą – jak przekonać do nie ludzi” oraz „Jak zaangażować ludzi w zmianę, która trwa”, podczas organizowanych przez WSOWL konferencji. Marcin w ciekawy i niesztampowy sposób zaprezentował zagadnienia związane z procesem zmiany oraz motywacją. W swobodny sposób wszedł w interakcje z uczestnikami. Uzyskał ich zaufanie oraz zaangażowanie w ćwiczenia. Atutem Marcina są merytorycznie przygotowane, oraz poprowadzone z odpowiednią dawką humoru :-), wystąpienia. Marcin inspiruje, pobudza, motywuje do działania. W swojej pracy nieustannie szuka nowych dróg rozwoju człowieka.

Radosław Nożewski, usługodawca
wystawiono 1 kwietnia 2015

Szkolenie z zakresu zarządzania projektami transwersalnymi poprowadzone w bardzo inteligentny sposób, pozwalający na maksymalne zaangażowanie uczestników. Dzięki ciekawej inicjatywie ze strony trenera szkoląca się grupa pracowała nad problemami z którymi mierzą się na co dzień. Dzięki kompletnej i solidnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej Marcina, rozwiązania przedstawiane przez uczestników szkolenia, były optymalizowane, porządkowane i przygotowane do adaptacji w środowisku pracy. Moderowanie przebiegu szkolenia na wysokim poziomie, rozwiązania dla poszczególnych „case-ów” popierane przykładami praktycznymi zaczerpniętymi z dorobku profesjonalnego szkolącego. Zastosowana metoda szkolenia nie zawierała nudnych, długich, czysto teoretycznych prezentacji opowiadanych godzinami co jest niejednokrotnie wizytówką wielu firm konkurencyjnych prowadzących szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Polecam.

Wiktor Mazur, klient
wystawiono 15 listopada 2015

Pan Marcin jest jednym z najbardziej kompetentnych trenerów, jakich miałem okazję spotkać na szkoleniach. Podczas zajęć z zarządzania projektami dał się poznać z profesjonalnego podejścia do tematu, jak i zachował przyjazną i ciepłą atmosferę wśród uczestników. Było to moje pierwsze szkolenie, na którym trener był tak znakomicie przygotowany, że było nam żal się rozstawać. Pan Marcin charakteryzuje się ogromnym potencjałem, olbrzymią charyzmą i dysponuje dużym zasobem wiedzy popartym kilkuletnim doświadczeniem. Przykłady, jakimi się posługuje, są życiowe, a całe szkolenie opierało się wyłącznie na przydatnych aspektach, mogących mieć zastosowanie w naszej codziennej pracy. Polecam Pana Marcina na 105%. Gwarantuję, że czas z nim spędzony jest najlepiej wykorzystaną chwilą, jaką możemy sobie wyobrazić podczas szkolenia. Życzę dalszych sukcesów!

Maciej Golowski, klient
wystawiono 28 lutego 2014

Jestem świeżo po szkoleniu z Marcinem i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałam udział w ostatnich kilku latach. Pomimo dużej dywersyfikacji grupy udało mu się zainspirować uczestników do działania i dyskusji jeszcze długo po zakończeniu zajęć. Marcin jest osobą bardzo kreatywną i chętną do wymyślania ciekawych rozwiązań dedykowanych dla konkretnych organizacji. Szczerze polecam i już teraz nie mogę się doczekać kolejnej części.

Joanna Nawrocka-Rohnka, klient
wystawiono 17 czerwca 2015

574f05caad4954000c8ab49e

574f05d41fd8e4000ce1f5c9

574f05cdf1f70e000b72c78a

574f05d0d2bfa8000c1bc693